Smaki sprawdzone przez polskich konsumentów! 100% POLSKI KAPITAŁ

O nas

Kierunek
dobrego smaku

Libra Polska to producent przypraw i dodatków funkcjonalnych do wielu branż przemysłu spożywczego: mięsnej, piekarniczej, cukierniczej, rybnej, mleczarskiej.
Jesteśmy Polską firmą – sprawdzonym partnerem biznesowym. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce a sieć dystrybucji obejmuje cały świat.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem R&D i parkiem maszynowym. Oprócz doskonałej jakości produktów oferujemy fachowe doradztwo naszych specjalistów na każdym etapie projektu: od pomysłu przez produkcję po półkę sklepową.

Pierwsze kroki w kierunku dobrego smaku

Tworząc markę Libra Polska sprowadziliśmy do Polski najlepsze praktyki i najnowszą technologię branży mięsnej. Stworzyliśmy fundament, który następnie udało się rozbudować i wyjść na rynek międzynarodowy. Wiemy jak ważne jest zaufanie i doświadczenie, dlatego dziś pragniemy podzielić się z Państwem najważniejszymi wydarzeniami historii naszej spółki.

Jacek Bednarek, Grzegorz Bednarek
Zarząd

Historia

2001 r.

– powstanie marki Libra Polska i sprzedaż w Polsce

2006 r.

– ekspansja marki na rynki zagraniczne: Rosja, Ukraina, Niemcy

– pierwsza Gazela Biznesu

2008 r.

– rozruch nowego zakładu produkcyjnego

2010 r.

– powstanie nowoczesnego laboratorium

– uzyskanie Certyfikatu BRC

2014 r.

– Libra Polska wraz z Interfiber, Fabryką Aromatów, Lauta Carrageenans i Fiberk tworzy grupę producentów dodatków do żywności Food Ingredients Group

2015 r.

– nowy wizerunek marki

– rozwój technologii produkcyjnej

– nawiązanie współpracy z SGGW

2016 r.

– sprzedaż w 12 krajach na 5 kontynentach

– dziewiąta Gazela Biznesu

2017.

– rozszerzenie oferty o wsparcie marketingowe i legislacyjne klientów

– poszerzenie oferty o branżę piekarniczą

Piramida wartości

Poziom wartości dla klienta Podpowiadamy Naszym Klientom, jak poprawiać zyskowność produktów oraz jak je lepiej sprzedawać, a przez to pomagamy im osiągnąć sukces.

Poziom postaw Jesteśmy otwarci na wszystko, co nowe czy inne – traktujemy to, co dookoła jako źródło inspiracji, doskonalenia i rozwoju.

Poziom zespołu Tworzymy zespół ekspertów, którzy dzielą się wiedzą, służą pomocą i czują się współodpowiedzialni za wyniki, jakie osiągają Nasi Klienci.

Poziom organizacji Reprezentujemy najwyższy poziom standardów, procesów i wiedzy, ponieważ zawsze dążymy do tego, by być doradcą numer 1 dla Naszych Klientów.

Wyznaczamy kierunek
dobrego smaku

Libra w liczbach

16 lat
na rynku
70
pracowników
320
klientów
15 doradców
technologicznych
350 nowych
projektów rocznie
działamy
globalnie